LOADING

OFERTY SPECJALNE

Oferujemy serwis i sprzedaż drukarek renomowanych producentów takich jak: hp samsung xerox oki lexmark brother canon dell

Naszą główna zaleta jest że specjalizujemy się w serwisie i sprzedaży kopiarek i  drukarek czarno-białych i kolorowych, laserowych, igłowych i atramentowych.
Przeprowadzamy konserwacje profilaktyczne, przeglądy okresowe, naprawy bieżące.

 

Jesteśmy jedynym na terenie Gorlic Partnerem KYOCERA, SHARP oraz OKI

Naszym celem nadrzędnym jest pełna satysfakcja klienta. Dlatego zawsze służymy fachowym doradztwem, oferując towar wysokiej jakości, w przystępnej cenie i w ekspresowym czasie. Posiadamy duże doswiadczenie nie tylko w bezpośredniej sprzedaży ale także w realizacji zamówień publicznych.

Nasi klienci to: Uczelnie Akademickie, Jednostki Administracji Państwowej m.in.  Starostwa Powiatowe , Urzędy Skarbowe, Urząd Wojewódzki, Szpitale i wiele innych firm.

Jeżeli w prezentowanej ofercie nie znajdziecie Państwo jakiegoś produktu, prosimy o kontakt a postaramy się go zdobyć.

W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie antywirusowe najlepszych producentów (między innymi ESET, KasperskyLab, G Data, Avast, AVG, Symantec), najnowocześniejsze firewalle i rozwiązania typu UTM (NETASQ Stormshield, Barracuda). Ponadto dostarczamy rozwiązania wspierające archiwizację danych (atcompBackup Solution, Ferro, Barracuda), a także sprzęt do budowy i modernizacji sieci komputerowych.